Силіконовий герметик вже протягом багатьох років має попит на ринку. А ВКП «Хімекс» турбується про можливість придбати цей продукт у потрібний для вас момент.

Це пов'язано з широкою сферою його застосування: в електроніці та електротехніці, машинобудуванні, будівництві та сантехніці та загалом у домашньому господарстві всім щонайменше один раз доводилось користуватись силіконовим герметиком.

Репутацію одного з найбільш використовуваних матеріалів силіконовим герметикам забезпечують такі переваги, як: високий рівень еластичності; міцність, і як наслідок – тривала експлуатація; відмінний контакт з багатьма поширеними робочими матеріалами; стійкість до впливу хімічних речовин, зокрема побутової хімії; високий поріг термостійкості.

Але герметик, який дає бездоганний результат в одній сфері використання, може не виправдати ваші сподівання в іншій. Найпоширенішими в різних галузях виробництва є герметики серії ЕКП.

Щоб і робочий процес, і сам результат принесли вам задоволення, вибирайте герметик від перевіреної компанії ВКП «Хімекс». Відповідний якісний силіконовий герметик купити в Україні можна тут. Уже в наявності – замовляй і працюй!