Отримати паспорт Румунії стало значно простіше!

Отримати паспорт Румунії стало значно простіше!

Кількість охочих отримати паспорт Румунії невпинно зростає. Це зумовлено багатьма чинниками. Раніше можливість отримати паспорт цієї країни була відкрита не для всіх. Стати громадянином Румунії могли тільки ті, хто має коріння у тій країні.

Спеціалісти компанії Pallasion досконало ознайомлені з можливими варіантами отримання румунського паспорта. Ми напряму співпрацюємо з румунською владою, і у нас є тільки успішний досвід у наданні послуг.

У штаті компанії працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти, які нададуть якісну інформаційну підтримку та юридичний супровід на всіх етапах оформлення паспорта. Крім того, допоможуть оформити внутрішні документи.

Компанія Pallasion допомагає своїм клієнтам оволодіти базовим рівнем румунської мови та готує їх до складання присяги. Беремо низькі ціни за свої послуги, розробляємо спеціальні пропозиції для Вашої сім'ї. Співпрацюючи із нами, Ви отримуєте реальний результат та гарантію законного оформлення громадянства.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися за контактним номером!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://pallasion-otzyvy.ub.ua/
  • +38 (066) 774-11-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create