JavaScript, Java, Python - три кити світового кодингу

JavaScript, Java, Python - три кити світового кодингу

  Знати про все потроху і все про дещо, радять мудреці. Так і досвідчені програмісти, вони знайомі з великою кількістю мов програмування, але досконально володіють лише декількома. Які мови популярні у хороших кодерів? Звернімося до досліджень сайту для програмістів Stack Overflow. Він проводить опитування і складає статистику переваг використовуваних технологій. Сайт також задає непросте питання про грошову винагороду програмістів. Дослідження проводяться по величезній кількості фахівців, користувачів сайту. Вибірка перевищує 100 тисяч чоловік.


  Отже, в трійці лідерів рейтингу програмістських переваг знаходяться JavaScript, Java і Python. Пропонуються такі оцінки. Близько 69,8% учасників опитування вважають JavaScript найпопулярнішою мовою програмування. Примітно, що і користувачі GitHub, найбільшого хостингу IT-проектів думають також. Java популярний для 45,3% опитаних. Python воліють 38,8% програмістів. Примітно, що Python має найвищі темпи зростання популярності, тоді як популярність інших мов стабільна.

  Результат дослідження для нас, Навчального центру «Мережеві Технології» досить передбачуваний. Ми багато років пропонуємо для вивчення і регулярно викладаємо авторські курси якраз за цими, найбільш затребуваними мовами програмування. Ми викладаємо авторські базові курси з мов JavaScript, Java і Python для початківців і досвідчених програмістів, бажаючих отримати спеціалізовані знання. Курси для початківців навчать програмувати як фахівець рівня junior. Професіонали зможуть поглибити і систематизувати знання мов, а також отримати навички розробки спеціалізованих додатків.


  Інтерактивні елементи більшості сайтів в Інтернеті реалізовані на JavaScript. Він вважається простою для освоєння мовою програмування. Проте американські розробники на JavaScript можуть заробляти значні $ 98 тисяч в рік.

  Наші курси JavaScript нададуть можливість повноцінного використання мови в різних IT-проектах з використанням бібліотек jQuery в середовищі виконання NodeJS або в фреймворку Angular. Навчального матеріалу таких курсів досить для успішного початку професійної діяльності JavaScript-програміста.


 Вважається, що популярну мову програмування Java використовують в мільярдах пристроїв. Деякі альтернативні оцінки популярності віддають пальму першості саме цій мові. На Java пишуться потужні багатокористувацькі додатки і промислові бази даних. Java-додатки кросплатформені, вони можуть бути розгорнуті в будь-якому середовищі, для якого створена віртуальна Java-машина. Технології Java використовуються для створення мобільних додатків, що працюють під управлінням операційної системи Android.

 Наші курси Java надають можливість детального вивчення основ програмування з використанням інтегрованих середовищ розробки JDeveloper, NetBeans, Eclipse. Ми робимо акценти на взаємодію Java-додатків з продуктами і технологіями компанії Oracle, а також на створення потужних бізнес-додатків. Професійна діяльність американського Java-програміста оплачується в сумі, що перевищує $ 100 тисяч в рік. Це найбільш високооплачувана категорія IT-співробітників.


  Найбільш інноваційні тренди в IT-галузі так чи інакше пов'язані з Python, мовою програмування, що має свою власну філософію. Він використовується в проектах зі штучного інтелекту і машинного навчання, для адміністрування центрів обробки даних, хмарних сервісів, в програмах комп'ютерної та тривимірної графіки для автоматизації повторюваних дій і розширення можливостей додатків, наукових розрахунках і додатках для бізнес-аналізу. Вважається, що ця нескладна у вивченні мова має лаконічний синтаксис і величезні можливості.

  Наші курси Python дозволяють досконально вивчити основи програмування на цій мові. При цьому детально розглядаються клієнт-серверні технології та створення додатків для розподілених обчислень.


  Курси JavaScript, Java і Python допоможуть отримати навички роботи з класичними інструментами і зрозуміти, як розвивається програмування.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create