Знати про все потроху і все про дещо, радять мудреці. Так і досвідчені програмісти, вони знайомі з великою кількістю мов програмування, але досконально володіють лише декількома. Які мови популярні у хороших кодерів? Звернімося до досліджень сайту для програмістів Stack Overflow. Він проводить опитування і складає статистику переваг використовуваних технологій. Сайт також задає непросте питання про грошову винагороду програмістів. Дослідження проводяться по величезній кількості фахівців, користувачів сайту. Вибірка перевищує 100 тисяч чоловік.


  Отже, в трійці лідерів рейтингу програмістських переваг знаходяться JavaScript, Java і Python. Пропонуються такі оцінки. Близько 69,8% учасників опитування вважають JavaScript найпопулярнішою мовою програмування. Примітно, що і користувачі GitHub, найбільшого хостингу IT-проектів думають також. Java популярний для 45,3% опитаних. Python воліють 38,8% програмістів. Примітно, що Python має найвищі темпи зростання популярності, тоді як популярність інших мов стабільна.

  Результат дослідження для нас, Навчального центру «Мережеві Технології» досить передбачуваний. Ми багато років пропонуємо для вивчення і регулярно викладаємо авторські курси якраз за цими, найбільш затребуваними мовами програмування. Ми викладаємо авторські базові курси з мов JavaScript, Java і Python для початківців і досвідчених програмістів, бажаючих отримати спеціалізовані знання. Курси для початківців навчать програмувати як фахівець рівня junior. Професіонали зможуть поглибити і систематизувати знання мов, а також отримати навички розробки спеціалізованих додатків.


  Інтерактивні елементи більшості сайтів в Інтернеті реалізовані на JavaScript. Він вважається простою для освоєння мовою програмування. Проте американські розробники на JavaScript можуть заробляти значні $ 98 тисяч в рік.

  Наші курси JavaScript нададуть можливість повноцінного використання мови в різних IT-проектах з використанням бібліотек jQuery в середовищі виконання NodeJS або в фреймворку Angular. Навчального матеріалу таких курсів досить для успішного початку професійної діяльності JavaScript-програміста.


 Вважається, що популярну мову програмування Java використовують в мільярдах пристроїв. Деякі альтернативні оцінки популярності віддають пальму першості саме цій мові. На Java пишуться потужні багатокористувацькі додатки і промислові бази даних. Java-додатки кросплатформені, вони можуть бути розгорнуті в будь-якому середовищі, для якого створена віртуальна Java-машина. Технології Java використовуються для створення мобільних додатків, що працюють під управлінням операційної системи Android.

 Наші курси Java надають можливість детального вивчення основ програмування з використанням інтегрованих середовищ розробки JDeveloper, NetBeans, Eclipse. Ми робимо акценти на взаємодію Java-додатків з продуктами і технологіями компанії Oracle, а також на створення потужних бізнес-додатків. Професійна діяльність американського Java-програміста оплачується в сумі, що перевищує $ 100 тисяч в рік. Це найбільш високооплачувана категорія IT-співробітників.


  Найбільш інноваційні тренди в IT-галузі так чи інакше пов'язані з Python, мовою програмування, що має свою власну філософію. Він використовується в проектах зі штучного інтелекту і машинного навчання, для адміністрування центрів обробки даних, хмарних сервісів, в програмах комп'ютерної та тривимірної графіки для автоматизації повторюваних дій і розширення можливостей додатків, наукових розрахунках і додатках для бізнес-аналізу. Вважається, що ця нескладна у вивченні мова має лаконічний синтаксис і величезні можливості.

  Наші курси Python дозволяють досконально вивчити основи програмування на цій мові. При цьому детально розглядаються клієнт-серверні технології та створення додатків для розподілених обчислень.


  Курси JavaScript, Java і Python допоможуть отримати навички роботи з класичними інструментами і зрозуміти, як розвивається програмування.