У нас для Вас гарна новина! Відтепер ми пропонуємо для Вас нову послугу, а саме: хімчистку та реставрацію речей. Ми дуже цінуємо Вашу довіру, і тому вирішили розширити спектр наших послуг, щоб бути ще кращими та розвиватися.  Виконуємо якісну хімчистку одягу, а також реставруємо шкіру, хутро та вишивку на одязі.

Важко не погодитись, що презентабельний зовнішній вигляд відіграє дуже важливу роль у нашому житті.  Наші досвідчені майстри зроблять все, щоб Ваш одяг був охайним та чистим, як новий. Якщо на кофтині чи інших речах з'явилась пляма, яку важко відіпрати, тепер не обов'язково її викидати. Приносьте  їх до нас і за допомогою професійних засобів ми повернемо Вашому одягу його початковий вигляд. Якісна хімчистка одягу в Бучі у нас.

Вироби зі шкіри та хутра теж з часом втрачають свої властивості, а такі речі є досить дороговартісними. Ми допоможемо і в такій ситуації, відреставруємо на найвищому рівні, будуть виглядати як нові.

У нас працюють лише професійні майстри, які використовують найкращі засоби, тому за свій одяг можете не хвилюватись. Ціна та якість вас приємно здивують. Працюємо з 9:00 до 21:00.

Звертайтесь, найякісніша хімчистка  у Бучі саме у нас!