Чому так багато залежить від злагодженої роботи команди

Чому так багато залежить від злагодженої роботи команди

   Вести бізнес самому нелогічно і неправильно, адже з розширенням сфери впливу на ринку в обов'язковому порядку потрібно набрати команду кваліфікованих фахівців, які будуть допомагати в досягненні цілей компанії. Але зібрати команду співробітників це ще не означає отримати гарантований і успішний результат роботи, адже доведеться пройти довгий шлях трансформації команди в єдиний механізм, а прискорити цей процес допоможе бізнес коучинг. Саме він дозволяє вивчити гнучкі підходи в управлінні і передати свій досвід всій команді.

Щоб досягти мети


   Щоб зрозуміти важливість командної роботи потрібно в першу чергу усвідомити, що бізнес будується на повній віддачі кожного співробітника компанії і важливо використовувати максимум його ресурсів. При цьому процес потрібно налагодити таким чином, щоб людина не працювала на знос, а сама отримувала задоволення від своєї праці, а всесвітньо відомий метод «батога і пряника» вже давно втратив актуальність. Компанія «Живе Діло» організовує бізнес коуч в Києві і має дійсно велику кількість позитивних відгуків, так що їй точно можна довірити своє навчання в сфері вирішення проблем і кризових ситуацій в управлінні.


Як мінімум потрібно:

 • мотивувати співробітників до підвищення власної результативності;
 • оптимізувати трудовитрати кожного відділу;
 • розкрити потенціал кожного члена команди;
 • впровадити елементи гнучкого управління;
 • адаптувати роботу команди під цілі і завдання компанії;
 • відмовитися від звичних установок і шаблонних інструкцій.

    Тільки прислухавшись і виконавши всі вищеописані пункти можна буде спостерігати якнайшвидший результат роботи і розвиватися швидше конкурентів, вирішуючи проблеми по мірі їх надходження. Рано чи пізно кожен керівник стикається з кризою в управлінні, але всі складнощі можна вирішити, необхідно лише бажання і прагнення до  саморозвитку. Останній пункт є невід'ємною частиною вдосконалення, і кожен співробітник повинен бути задіяний в цьому.

 

Як підвищити результативність роботи колективу


    Важливо піклуватися про позитивну атмосферу в колективі, в обов'язковому порядку не забувати про своєчасне спільне відволікання від роботи. Невимушена обстановка корпоративів виключно позитивно впливає на загальну атмосферу між співробітниками і налагодженню міжособистісних зв'язків. При цьому слід зауважити, що спільні тренінги також важливі і повинні бути невід'ємною частиною підвищення кваліфікації. Потрібно заохочувати найуспішніших співробітників, але не виділяти серед персоналу улюбленців.

Вищезгаданий бізнес коучинг вчить:

 • структурувати бізнес-модель для більш ефективної її роботи;
 • вибудовувати міжособистісні зв'язки в колективі;
 • виробляти і впроваджувати нові ідеї в організацію;
 • не боятися змін і швидше вливатися в роботу;
 • перебудовувати своє мислення відповідно до мінливих тенденцій ринку;
 • визнавати важливість і внутрішній потенціал кожного співробітника компанії.

   Дана модель може доповнюватися новими знаннями і розширюватися саме в тому напрямку, який потрібно вам, головне, вивчити основи і навчитися перетворювати виклики бізнесу в перевірку сильних сторін своєї роботи. Як стандартні, так і нестандартні рішення мають місце бути, але другі на даний момент є більш затребуваними, а зазубрити їх не вийде, для цього буде потрібно ретельно розібратися в проблемі і зробити все можливе для розбору механізму дії коучингу. Перетворення тягнуть за собою позитивні зміни, так що не на часі стояти на місці.

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create