Вести бізнес самому нелогічно і неправильно, адже з розширенням сфери впливу на ринку в обов'язковому порядку потрібно набрати команду кваліфікованих фахівців, які будуть допомагати в досягненні цілей компанії. Але зібрати команду співробітників це ще не означає отримати гарантований і успішний результат роботи, адже доведеться пройти довгий шлях трансформації команди в єдиний механізм, а прискорити цей процес допоможе бізнес коучинг. Саме він дозволяє вивчити гнучкі підходи в управлінні і передати свій досвід всій команді.

Щоб досягти мети


   Щоб зрозуміти важливість командної роботи потрібно в першу чергу усвідомити, що бізнес будується на повній віддачі кожного співробітника компанії і важливо використовувати максимум його ресурсів. При цьому процес потрібно налагодити таким чином, щоб людина не працювала на знос, а сама отримувала задоволення від своєї праці, а всесвітньо відомий метод «батога і пряника» вже давно втратив актуальність. Компанія «Живе Діло» організовує бізнес коуч в Києві і має дійсно велику кількість позитивних відгуків, так що їй точно можна довірити своє навчання в сфері вирішення проблем і кризових ситуацій в управлінні.


Як мінімум потрібно:

 • мотивувати співробітників до підвищення власної результативності;
 • оптимізувати трудовитрати кожного відділу;
 • розкрити потенціал кожного члена команди;
 • впровадити елементи гнучкого управління;
 • адаптувати роботу команди під цілі і завдання компанії;
 • відмовитися від звичних установок і шаблонних інструкцій.

    Тільки прислухавшись і виконавши всі вищеописані пункти можна буде спостерігати якнайшвидший результат роботи і розвиватися швидше конкурентів, вирішуючи проблеми по мірі їх надходження. Рано чи пізно кожен керівник стикається з кризою в управлінні, але всі складнощі можна вирішити, необхідно лише бажання і прагнення до  саморозвитку. Останній пункт є невід'ємною частиною вдосконалення, і кожен співробітник повинен бути задіяний в цьому.

 

Як підвищити результативність роботи колективу


    Важливо піклуватися про позитивну атмосферу в колективі, в обов'язковому порядку не забувати про своєчасне спільне відволікання від роботи. Невимушена обстановка корпоративів виключно позитивно впливає на загальну атмосферу між співробітниками і налагодженню міжособистісних зв'язків. При цьому слід зауважити, що спільні тренінги також важливі і повинні бути невід'ємною частиною підвищення кваліфікації. Потрібно заохочувати найуспішніших співробітників, але не виділяти серед персоналу улюбленців.

Вищезгаданий бізнес коучинг вчить:

 • структурувати бізнес-модель для більш ефективної її роботи;
 • вибудовувати міжособистісні зв'язки в колективі;
 • виробляти і впроваджувати нові ідеї в організацію;
 • не боятися змін і швидше вливатися в роботу;
 • перебудовувати своє мислення відповідно до мінливих тенденцій ринку;
 • визнавати важливість і внутрішній потенціал кожного співробітника компанії.

   Дана модель може доповнюватися новими знаннями і розширюватися саме в тому напрямку, який потрібно вам, головне, вивчити основи і навчитися перетворювати виклики бізнесу в перевірку сильних сторін своєї роботи. Як стандартні, так і нестандартні рішення мають місце бути, але другі на даний момент є більш затребуваними, а зазубрити їх не вийде, для цього буде потрібно ретельно розібратися в проблемі і зробити все можливе для розбору механізму дії коучингу. Перетворення тягнуть за собою позитивні зміни, так що не на часі стояти на місці.