Велика кількість побутових приладів, техніки та посуду, дають змогу сучасним господиням урізноманітнити родинне меню.

Велика кількість побутових приладів, техніки та посуду, дають змогу сучасним господиням урізноманітнити родинне меню. Вони легко та без зайвих зусиль на міській кухні готують такі страви, які раніше можна було скуштувати лише у закладах громадського харчування або кулінаріях.

Нетипове кухонне приладдя

Асортимент кухонного приладдя суттєво розширився останнім часом. Щороку компанії випускають удосконалені моделі пателень, приладів для приготування млинців і вафель, тощо. Вже нікого не здивує домашня хлібопічка, справа тільки в кількості та якості режимів приготування хлібобулочних виробів у ній.

Список кухонного приладдя, яке вже прописалося на сучасних кухнях, але було чимось недосяжним ще 20–30 років тому, може вийти досить довгим:

  • йогуртниці, морозівниці;
  • міні-сироварні;
  • маринатори для м'яса та овочів;
  • пай-мейкери – пристосування для швидкої випічки панкейків, закритих пирогів, мініпіц тощо;
  • різноманітні пательні – пласкі для тонких омлетів, у вигляді смайлів, звірят для панкейків та оладок, для одночасного приготування кількох страв тощо.

Широкою популярністю користуються прилади для приготування страв на грилі – від пателень до електричних. Наприклад, асортимент грилів на Kasta.ua дасть змогу підібрати оптимальний варіант для вашого приміщення – кухні у багатоповерхівці, літньої кухні у дачному будиночку та ін.

Корисні кухонні дрібнички

Стежити за часом приготування страв допоможуть таймери. Їхньої шкали вистачає на годину, а сигнал досить гучний, щоб почути із сусідньої кімнати. До того ж таймери для яєць покажуть ступінь їхнього приготування.

Полегшать нарізання продуктів:

  • ножиці для зелені з кількома лезами;
  • електричний ніж для замороженого м'яса та кісток;
  • кубатори для авокадо, манго, варених яєць;
  • подрібнювач для овочів і сиру та ін.

З крихтами, плямами води на поверхнях столу впорається вакуумний прилад для прибирання. Він працює ефективніше за серветки, його легко мити та доглядати за ним.

Загалом, приготування їжі за допомогою сучасної техніки перетворюється на цікаву пригоду. Все, що може допомогти заощадити час і сили на кухні та отримувати гарний результат, легко купити в Інтернеті, не виходячи з дому.