Наша компанія пропонує перевірену продукцію в сфері деревообробки. Пиломатеріали - це те, без чого в наш час може обійтися мало яке будівництво. А міста "ростуть" з кожним днем і потребують матеріалів для нових споруд.

Ми надаємо перевагу виробництву пиломатеріалів з сосни. Тому що, саме дерева хвойних порід найчастіше застосовуються в будівництві, зокрема для монтажу дахів і інших частин споруд, таких як опалубка і т.п.

Це пов’язано з тим, що хвойна деревина, завдяки наявності великої кількості смол, менше піддається впливам навколишнього середовища, менше вбирає вологу, і хвойні пиломатеріали обрізні володіють високою міцністю, а також легкі в обробці.

Ми розширяємо свої горизонти, наша компанія тепер не лише постачає пиломатеріали обрізні з сосни в усі  регіони України, а й за її межі. Наше підприємство співпрацює з Польщою, Угорщиною, Німеччиною, Туреччиною. І сподіваємось, що цей список буде продовжений вже найближчим часом.

Зокрема у нас на сайті можна замовити,оптом і в роздріб, наступні пиломатеріали: брус монтажний сухий, струганий; рейку клеєну, стругану; щит клеєний; дошки стругані сухі.