Вже дуже скоро у місті Ужгород відбудеться свято молодого вина та меду "Закарпатське Божоле". Крафтова сироварня "Коза-за" теж бере участь у цьому дійстві ! Всі охочі, хто відвідає фестиваль, зможуть насолодитися закарпатським вином у поєднанній з вишуканими елітними сирами нашого виробництва. Прямо там, Ви зможете оцінити неповторний та легкий смак натурального крафтового сиру.

Цього року фестиваль молодого вина буде тривати протягом трьох днів - 15-17 листопада. Це дійство зазвичай співпадає зі святом "Божоле" у Франції, яке бере початок ще у XIX столітті. Крім широкого асортименту вин, гостям пропонують страви закарпатської кухні, різну продукцію бджільництва та сувеніри.

Сир і вино - ідеальне поєднання. Що може бути краще? Їх смаки прекрасно підкреслюють та доповнюють один одного. Завітайте і Ви на цю цікаву подію, а ми допоможемо підібрати найкращий сир до Вашого келиха вина.

Святкуйте "Закарпатське Божоле" разом із крафтовою сироварнею "Коза-за"! Унікальний смак нашого сиру Ви не забудете ніколи!