Уявіть собі ситуацію, коли вам терміново потрібно знайти підходящі варіанти презентів на честь якогось свята, а часу на те, щоб предметно організувати пошук подарунків, зовсім не залишилося. На жаль, у сьогоднішній реальності, такі ситуації виникають досить часто, оскільки кожен з нас старанно працює, щоб забезпечити собі достатній рівень життя. Допомогти впоратися з цією проблемою покликані подарункові сертифікати, які встигли завоювати популярність серед населення. Саме тому, сьогодні ми поговоримо про такий варіант презенту, як подарунковий сертифікат, а також поділимося дієвими порадами, які допоможуть вибрати відповідний сертифікат.

Головні переваги подарункових сертифікатів, які заслуговують на увагу


Подарункові сертифікати неспроста користуються все більшим попитом і стають більш популярними в широких колах клієнтів. Такий варіант подарунка має ряд переваг і особливостей, які можна описати таким чином:

  1. Подарунковий сертифікат є найбільш оптимальним і універсальним рішенням, оскільки такий презент можна подарувати абсолютно будь-якій людині незалежно від віку, статі та особистісних переваг. Також, сертифікат можна дарувати на честь будь-якого свята або важливої події.
  2. Даний подарунок - один з самих практичних і корисних варіантів, оскільки адресати презенту можуть самостійно вибрати необхідні їм товари і послуги, при цьому, придбати їх в той момент, коли їм це найбільш вигідно і зручно. Завдяки сертифікату Ви можете уникнути неприємних ситуацій пов'язаних з тим, що ви підібрали не підходящий презент або ж подарували не зовсім те, що очікував отримати адресат.
  3. Зважившись зупинитися на даному презент, ви отримуєте сучасний і оригінальний спосіб привітати адресата зі святами, адже за допомогою сертифікату можна придбати все те, що є в асортименті. Більше не потрібно бігати по різних магазинах, щоб зібрати необхідний подарунковий набір, оскільки адресат самостійно вибирає потрібні йому варіанти.

Особливості вибору подарункового сертифікату


Навіть незважаючи на те, що даний презент має всі перераховані вище переваги і здатний замінити будь-який подарунок, існує кілька особливостей, які потрібно враховувати, коли вибираєте сертифікат в якості подарунка. Серед таких особливостей уваги заслуговують:

  • Спробуйте уточнити побажання і переваги адресата, щоб не прогадати з вибором.
  • Не варто орієнтуватися на конкретні сертифікати. Замість цього, спробуйте підібрати різноплановий варіант, що дозволяє клієнтам здійснити покупку в різних торгових точках.
  • Дізнайтеся, чи підходить адресату такий варіант, або ж людина не є прихильником сертифікату.

Мультибрендовий подарунковий сертифікат від компанії Onecard


Що ж, якщо Вас влаштовує такий варіант подарунка, рекомендуємо звернути увагу на мультибрендовий подарунковий сертифікат Onecard, завдяки якому Вам більше не потрібно буде годинами ламати голову, вибираючи найбільш підходящі презенти. За допомогою даного сертифіката адресат зможе відвідати торгові представництва таких популярних брендів, як Tommy Hilfiger, Desigual, Eldorado, Mango, Comfy Zarina, Pesto Café, WOG, Argo, Concert Ua, il Molino, Фуршет, Епіцентр, Diesel, PlanetaKino, Prostor, Monsoon , Walker і інші. Користуватися сертифікатом адресат зможе протягом 500 днів з моменту активації, при цьому, придбати товари або послуги можна в будь-якій точці країни, де знаходиться торгове представництво бренду-партнера Onecard.