Маємо для Вас гарну новину! Знову у наявності стерилізатори сухоповітряні та парові для клінік, салонів та стоматологій. Пропонуємо парові стерилізатори, призначені для стерилізації насиченою водяною парою упакованих і неупакованих твердих, порожнистих, пористих матеріалів.

Також у наявності стерилізатори сухоповітряні, призначені для проведення повітряної стерилізаційної обробки хірургічних інструментів, термостійких шприців (з відміткою 200°С), голок до них, скляного і металевого посуду та інших виробів медичного призначення. Стерилізатори можуть бути використані для дезинфекції і сушки виробів медичного призначення.

Стерилізатори розроблені для використання в стоматологічних клініках, лабораторіях, операційних відділеннях, відділеннях офтальмології і гінекології, косметологічних клініках і інших медичних установах.

Усі запропоновані товари вирізняються високою якістю та надійністю. Широкий асортимент парових та сухоповітряних стерилізаторів та їх детальні характеристики Ви знайдете у нашому каталозі.

Не чекайте, замовляйте найкраще у нас!