На сьогоднішній день в світі продовжує зростати інтерес до позашляхової техніки, особливо високим попитом користуються квадроцикли.

Компанія з багаторічним досвідом Torgbaza завжди йде в ногу з часом та поповнює асортимент товарів сучасною технікою. Саме тому пропонуємо новинку - квадроцикли Тигр різної кубатури, з дещо відмінними варіантами комплектацій та цікавими дизайнерськими рішеннями.

За рахунок своїх порівняно невеликих габаритів і простоти в обслуговуванні та управлінні, водіння квадроциклом може освоїти кожний.

Квадроцикл Тигр - це універсальний позашляховик для їзди по пересічених місцевостях, лісах, пляжах, польових дорогах, який легко долає будь-які перешкоди на своєму шляху.

Квадроцикл Тигр має потужний чотирьохтактний, одноциліндровий двигун з повітряним охолодженням та карбюраторну паливну систему.  Вашу безпеку забезпечать передні барабанні та задні гідравлічні дискові гальма.

Купуйте квадроцикли Тигр перевіреної якості в інтернет-магазині Torgbaza.

Всі технічні характеристики будь-якої моделі можете дізнатися на сайті або зателефонувавши до консультантів нашої компанії. Чекаємо на Ваші замовлення.