PRP-терапія для чоловіків з непліддям

Важливо, що у нас можливе лікування найскладніших випадків безпліддя:

  • у спермі дуже мало сперматозоїдів (олигозооспермія <10 млн/мл);
  • гормональна терапія не рекомендована;
  • гормональна терапія не дала результатів.

Зазвичай в таких випадках шанси для настання вагітності дуже малі. 

Рішенням може стати нове інноваційне лікування - PRP-терапія яєчок!

Як проходить процедура PRP-терапії яєчок ?

PRP-терапія (Autologous platelet-rich plasma) - це лікування власної плазмою крові, збагаченої тромбоцитами, в складі яких багато альфа-гранул, що містять велику кількість факторів росту. Фактори росту відіграють ключову роль в процесі регенерації тканин, активують ріст клітин і їх оновлення. При введенні збагаченої тромбоцитами плазми у великій концентрації в пошкоджені або атрофовані тканини запускаються процеси загоєння і регенерації.

Мета процедури PRP-терапії - активізувати сперматогенез (процес утворення сперматозоїдів) в яєчках, який проходить недостатньо активно, через що знижено якість сперми і у партнерки не настає вагітність. При введенні збагаченої тромбоцитами плазми у великій концентрації в тканини яєчок запускається процес активізації та оновлення клітин, що сприяє відновленню сперматогенезу.

Метод PRP-терапії яєчок досить новий та інноваційний, і тому ми не можемо гарантувати 100-відсотковий результат. 

Однак відомо, що PRP-терапія здатна стимулювати і відновлювати клітини, і PRP-ін'єкції успішно застосовуються у випадках інших захворювань, таких як артрити і артрози (при введенні PRP в суглоби), у випадках випадання волосся, у випадках жіночого безпліддя (введення PRP в яєчники або в ендометрій) і т. д. до того ж, за попередніми даними, приблизно в 50-60% випадків у чоловіків з, здавалося б, безнадійними показниками з'являються сперматозоїди в спермі, які можна використовувати в циклі ЕКЗ.

Інноваційна методика PRP-терапії яєчок дозволяє допомогти тим чоловікам, яким поставлений діагноз «безпліддя», мати власних дітей.