Велика сума грошей може знадобитися абсолютно непередбачувано: зламався трудяга-ноутбук, син вступив в крутий європейський вуз або після підтопу потрібно міняти підлоги і шпалери в квартирі.

Ломбард і онлайн-кредити - не варіант: відсотки грабіжницькі, а під заставу фамільної коштовності видадуть мізер. Овердрафт від банку необхідну суму не покриває, а закласти банку нічого. Залишається беззаставний кредит готівкою з виплатою позики протягом періоду від 12 до 60 місяців. Саме такий видає своїм клієнтам банк «Південний». Цікаво?

Основні умови кредиту

Сума позики не перевищує 200000 гривень. Термін виплати - до 5 років. Забезпечення не буде потрібно, ставка по кредиту фіксована і становить 20% річних. Важливо: банк бере на себе зобов'язання не змінювати процентну ставку протягом терміну дії договору. При оформленні кредиту в 100 000 грн на 2 роки можна вибрати дві схеми виплати:

  • при стандартній максимальний платіж складе 8370 грн в місяць, а потім буде рівномірно знижуватися;
  • при ануїтеті сума щомісячних виплат - 7570 грн.

Приємна новина - умови програми передбачають дострокове погашення кредиту без виплати пені, штрафів та інших комісій. Як тільки з'явилася можливість повернути борг - банк прийме суму і не буде в претензії.

Портрет позичальника

Знайомим довіряєш більше, тому максимум преференцій при розгляді заявки на кредит банк віддає своїм постійним клієнтам або тим, що обслуговується в фінансовій установі від трьох місяців.

Кому кредит видадуть без застави:

Клієнтам банку:

  • співробітникам організацій і компаній, які отримують через банк заробітну плату не менше півроку - за умови, що останній платіж на поточний рахунок надійшов не пізніше 55 днів до дня подачі заявки на отримання кредиту (а раптом Ви вже звільнені?);
  • пенсіонери за віком або вислугою років, серед них інваліди 3-ї групи, за умови отримання пенсії в банку не менше півроку, а також отримавших останній платіж не пізніше 55 днів до дня подачі заявки (а раптом Ви перевели пенсію кудись ще?);
  • ФОП НЕ IT-профілю, зареєстровані як підприємці на протязі не менше 1 року, що відкрили в банку рахунок не пізніше 3-х місяців з моменту звернення за кредитом і отримали останнє надходження на поточний рахунок підприємця не пізніше 90 днів до подачі заявки;
  • фрілансерам IT-сфери - за умови надходження грошей за контрактами на рахунок в банку на протязі від 3 місяців;
  • ФОП IT-сфери - за умови надходження коштів на рахунок відповідно до КВЕД і реєстрації підприємницької діяльності від 3-х місяців.

Впізнали себе? Тоді дозвольте собі більше зі зручним і простим кредитом.