Увага! Компанія Vitkovets CNC пропонує шпинделі для верстатів ЧПУ у широкому асортименті! У наявності шпинделі з автоматичною зміною інструменту, шпинделі з водяним та повітряним охолодженням, кріплення шпинделя ЧПУ та інші комплектуючі.

Ми пропонуємо різні види шпинделів, які можуть використовуватися для фрезерування, свердління та гравірування. При виборі радимо враховувати такі основні характеристики шпинделя, як потужність, тип охолодження, швидкість та тип кріплення.

Шпинделі з повітряним типом охолодження не вимагають додаткових пристроїв та зазвичай використовуються для обробки відносно м'яких матеріалів, таких як дерево, фанера, МДФ, пластмаса тощо. Шпинделі з водяним типом охолодження потребують додаткового обладнання: ємність з водою, трубки, компресор та інші.

Замовити шпинделі для ЧПУ та багато інших деталей Ви можете на нашому сайті.  Ми працюємо на ринку вже 9 років та є лідером в Україні з продажу комплектуючих до верстатів ЧПУ. Надаємо технічну допомогу при виборі, підключенні й налаштуванні обладнання.

Замовляйте у нас, Ви отримаєте високу якість та низькі ціни!