Шкаф-купе — це дуже ергономічний і зручний елемент меблів для квартири. В сучасні шафи купе можна помістити не тільки одяг, але і побутові прилади, і особисті речі. На меблевому ринку представлені найрізноманітніші шафи-купе — від великогабаритних, що займають всю стіну в кімнаті, і закінчуючи компактними шафами для зберігання одягу.

Основні види шаф-купе:

  • Вбудована шафа-купе. Найчастіше це стаціонарна конструкція, яка використовує практично весь обсяг того місця в кімнаті, де змонтована. Межами простору в шафах-купе є, відповідно, підлога і стіни приміщення. Основними перевагами вбудованих шаф-купе є:

- ефективний розподіл простору всередині шафи;
- вбудовану шафу-купе дуже легко зібрати самостійно, для цього вам будуть потрібні тільки основні складові частини та інструкція по збірці. Це дозволяє не тільки застосувати фантазію для компонування шафи, але і істотно скоротити витрати на меблі в квартирі;
- можливість приховання комунікацій в квартирі;
- наявність деталей і вже готових шаф-купе, придатних практично під будь-який стиль інтер'єру.

  • Напіввбудована шафа-купе. Основною відмінністю таких шаф є відсутність одного з основних елементів каркаса або опорних деталей — наприклад, однієї з бічних стінок. Такі шафи-купе найзручніше монтувати в кут уздовж стіни в приміщенні, завдяки чому вдається ефективно використовувати простір в квартирі;
  • Стандартний корпусний шафа-купе. Звичайна шафа з розсувними дверцятами, що складається з чотирьох основних несучих панелей, додаткових елементів каркаса, полиць, висувних ящиків і т.д. Основні переваги таких шаф:

- можливість варіювати місце для монтажу шафи завдяки розбірний конструкції;
- можливість вільного транспортування при переїзді;
- легка і швидка збірка шафи своїми руками при наявності всіх елементів конструкції, кріпильних деталей і інструкції по монтажу;

  • Кутові шафи-купе. Такі шафи дуже зручні для установки в невеликих квартирах через компактність та ергономічності конструкції. З огляду на величезну різноманітність різних моделей шаф-купе на ринку, кожен власник квартири або приватного будинку зможе підібрати меблі для гармонійного поєднання з обраним стилем інтер'єру.

    При виборі шафи-купе керуйтеся загальним настроєм стилю інтер'єру квартири або приватного будинку — всі меблі повинні гармонійно поєднуватися із загальним дизайном меблювання і декору кожного приміщення, створюючи в результаті довершену і комфортну домашню атмосферу.