Для людей, що живуть в невеликих квартирах диван - це не тільки місце для відпочинку, але і спальна зона, тому до його вибору варто підходити з особливою ретельністю. Якщо ви вирішили оновити стару модель або придбати новий предмет інтер'єру в будинок, то в першу чергу варто звертати увагу на його механізм трансформації.

У зв'язку з попитом на подібну м'яку мебель, виробники пропонують широкий асортимент вибору. Незважаючи на високий рівень конкуренції, диван з механізмом «Дельфін» є одним з найпопулярніших серед покупців. Пропонуємо разом з «Євродиваном» розібратися в його особливостях і дослідити принцип його дії.

Як розкладається виріб?

Цей механізм є найбільш часто продаваним, адже відрізняється практичністю і зручністю. Вивчивши інструкцію, розкласти його зможе навіть першокласник. Все, що для цього потрібно - потягнути на себе висувний блок, який розташований під сидінням. Потім його потрібно помістити на один рівень з сидінням, щоб вони в тандемі утворили повноцінну зону для сну.

Такий процес розкладки здивує швидкістю і легкістю. Він не потребує докладання додаткових фізичних зусиль і призначений для щоденного використання. Знос деталей в моделі зведений до мінімуму, а ризик поломок з'являється виключно при ігноруванні правил експлуатації. «Дельфін» відноситься до найнадійніших механізмів і приємно порадує вигідним співвідношенням ціни і якості.

Чому варто вибрати цей механізм?

Вам варто віддати перевагу саме йому, якщо ви бажаєте отримати:

  • Диван, який розрахований на великі навантаження. Він здатний витримати до 200 кг, зберігаючи при цьому завидний відсоток міцності, що забезпечує роботу механізму без поломок.
  • Простоту розкладання. Трансформується виріб всього за кілька хвилин, не вимагаючи при цьому значних фізичних зусиль.
  • Механізм, що призначений для щоденного використання. Надійний каркас з масиву дерева і високоміцна сталь - це ті елементи, з яких виготовляється «Дельфін». При якісному виконанні і використанні міцних комплектуючих диван порадує довговічністю.
  • Рівну і широку поверхню для відпочинку. Залежно від моделі може бути один або два стики, які перекриваються постільним комплектом і стають невідчутні.

Будьте уважні при виборі моделі і щоб не наткнуться на низькоякісний товар, заходите в «Євродиван». Ваш будинок наповниться комфортом і затишком.