У листопаді 2019 року «ЧеркасиЕлеваторМаш» та офіційний представник в Республіці Білорусь - компанія «ГлобалПродСервіс» - доставили білоруським клієнтам екструдери Е-1000 для зерна, сої та ріпаку, охолоджувачі ОЕ-1000 і екструдер ЕВ-350 для виробництва паливних брикетів.

Клієнти нам довіряють, адже ми спеціалізуємось на екструзійній техніці вже понад 40 років. Компанія намагається постійно рухатись вперед та вдосконалювати обладнання. Ми ділимося нашими знаннями в сфері передових екструзійних технологій з усім світом.

«ЧеркасиЕлеваторМаш» має дилерів у Аргентині, Єгипті, Індії, Сербії, Південній Африці, Румунії, Таїланді, Угорщині, Польщі, Греції, Бразилії, Молдові, Італії, Словаччині, Білорусі, Великобританії, Іспанії, Узбекистані, Німеччині, Ірландії та Ірані.

Ми пропонуємо широкий асортимент товарів: екструдери, елеватори, конвеєри, норії, олійні преси та інше зернопереробне обладнання. У нас лише якісна та надійна техніка. Для замовлення залишайте заявку на сайті або звертайтесь за вказаними номерами телефонів.

Будемо раді співпраці!