У холодну пору року необхідно берегтися і надміру не промерзати. Це стосується не тільки зими, але й весни та осені, коли потрібно тримати в теплі насамперед руки. Тому попит на рукавички є ледь не цілий рік.

Також однією з основних функцій рукавичок є захист рук від механічних впливів та агресивного зовнішнього середовища. Тобто все залежить лише від матеріалу, цілі та призначення, якими Ви керуєтеся.

Саме виготовлення рукавиць є клопітким процесом, який потребує немалої кваліфікації та суттєвих часових затрат, особливо коли потрібно виготовити далеко не одну одиницю виробу. Тому в епоху повсемісної автоматизації навіть пошиття рукавичок можна і потрібно довірити машині.

Верстат для виробництва рукавичок стане незамінимим помічником у виготовленні. Наша компанія пропонує цей товар у різноманітних комплектаціях (оверлок для оброблення бортику та обладнання для нанесення ПВХ точки). В асортименті автомати 7, 10, 13, 15, 18 класів. Вражаюча продуктивність верстату становить 300-360 пар за 24 години.

Більше технічних характеристик моделі можна дізнатися на сайті або зателефонувавши нам для консультації за номерами +38 (044) 53 70 473, +38 (067) 40 15 609.