Партнери компанії «Меледом Трейдерс» спільно з представниками влади Індії продовжують реалізовувати державну програму зі збору та утилізації пластику.

Вже давно не новина, що пластикові відходи заполонили не тільки сушу, а й води світового океану. Щоби позбутися наслідків та зберегти дику природу і здоров'я населення, починають впроваджувати пристрої, що дозволяють приймати та переробляти відходи на вторинну сировину. Зокрема, в Індії пластикову стружку, що раніше у вигляді пляшок просто накопичувалась та отруювала життя токсинами, почали додавати у дорожнє покриття, виробляти меблі та інші побутові речі. Повторне використання матеріалу призводить до зменшення собівартості готового виробу. А для того, щоб збір сировини був максимально комфортним для мешканців та забезпечував постійні об’єми виробнику, почали впроваджувати автомати для збору та подрібнення пластикової пляшки. 

Автомати здатні приймати тару ємністю від 0,25 до 2 літрів. Зараз їх активно встановлюють в місцях найбільшого скупчення людей: аеропорти, залізничні та автовокзали. На цьому тижні ще один автомат для прийому та подрібнення пластикової тари було встановлено на залізничій станції Trivandrum. 

Нагадаємо, що з 2019 року з метою боротьби зі сміттям та задля мотивації місцевих виробників використовувати наявну вторинну сировину в країні прийняли закон, що забороняє імпорт сміття.