А ви вже спланували вихідні в Європі та відпочинок на екзотичних курортах на найближчий рік? Все просто: самі вибираємо країну для візиту, шукаємо економний спосіб дістатися до мети і готель, замовляємо онлайн-квитки в музеї та домовляємося про екскурсії з місцевими гідами. Головне — не забуваємо в передвідпускній метушні про страховку.

Навіщо потрібна страховка

Для отримання візи вона обов'язкова. У безвізові поїздки суворі прикордонники можуть попросити пред'явити докази фінансової спроможності та страховки на час перебування на території ЄС. Життя — штука непередбачувана:

• перша допомога при зламаній руці в Норвегії — від € 4000;
• вгамувати зубний біль в Литві — від € 250;
• доба стаціонару в Туреччині — від € 150.

Потрібні ще докази на користь оформлення туристичної страховки?

Вибір оптимального страхового пакета

Для поїздки на вікенд в Будапешт не обов'язково оформляти страховку на € 150 тис. з покриттям транспортування з борту океанської яхти. Знайомтеся з програмами страховок для туристів від лідера страхового ринку України страхової компанії ARX: https://arx.com.ua/ru/produkty/turystychne-strakhuvannya/turystychna-strakhovka. Всього 5 хвилин в онлайн-режимі, і страховка зі страховим покриттям до € 50 000 оформлена.

Вибираємо оптимальний варіант програми:

• Від 23 грн/день. Класична. Основний пакет, охоплює швидку невідкладну допомогу, невідкладну амбулаторну, стаціонарну і стоматологічну допомогу, транспортування в клініку, медичну евакуацію в Україну, репатріацію тіла, оплату ліків і термінових повідомлень.

• Від 76 грн/день. Оптимальна. До основного пакету додані оплата надзвичайного продовження перебування в країні або дострокового повернення. Враховано відшкодування при затримці рейсу або багажу і невідкладна гінекологічна допомога.

• Від 105 грн/день. Преміальна. До попереднього пакету додається оплата надзвичайного приїзду третіх осіб, оплата послуг адвоката, виплата при втраті особистих документів і організація доставки до місця призначення.

Інформаційна підтримка туристів організована в цілодобовому режимі. ARX — це ребрендинг 2019 року відомої страхової компанії, що працює в Україні понад 25 років. 11 останніх років вона була відома під брендом АХА і стала № 1 за програмами КАСКО. Після входження до складу акціонерів великого канадського страхового холдингу назву змінили на ARX (на латині — фортеця). Щодня за своїми страховими програмами життя, майна, здоров'я, автомобілів і мандрівників компанія виплачує до 3,9 млн гривень.