Платіжна система NovaPay, через яку укладає розрахункові операції всім відома «Нова Пошта», в 2020-му році буде розширювати спектр послуг. Це буде дуже корисно, зокрема, для тих українців, які живуть там, де немає відділень банків. Як повідомляють джерела в «Новій Пошті», компанія дозволить українцям знімати гроші з картки, оплачувати комунальні послуги, зараховувати фінанси на рахунок. Є чим зацікавити і фізичних осіб: буде відкрита можливість кредитування. Деталі інших нововведень поки не розголошуються, крім однієї — напевно, найкориснішої для всіх.

Покупки через «Нову Пошту»

Як розповів UB.UA Гліб Бурцев, глава департаменту розвитку корпорації NovaPay, вже запущений в пілотному режимі сервіс, що дозволяє робити покупки на торгових майданчиках за допомогою цієї платіжної системи. Поки що він функціонує на платформі all.biz. Механізм роботи досить простий:

1. Виберіть товар, замовте його і оплатіть онлайн.

2. NovaPay заморозить відповідну суму на вашій карті, але знімати її поки що не буде.

3. Продавець отримає повідомлення від NovaPay, що він може відправляти замовлення. Доставку здійснить «Нова Пошта».

4. Отримавши товар у відділенні «Нової Пошти» або з кур’єром, ви можете його оглянути і забрати.

5. Якщо вас все влаштує, підтвердіть оплату, і заморожена сума буде списана з вашої картки. У разі якщо ви відмовитеся від замовлення, то гроші вам повернуть, за винятком, звичайно, суми доставки.

Для оплати послуг і товарів вже діє спеціальне мобільний додаток. Також розроблена й інша можливість — пряме перерахування коштів на рахунок продавця, для чого достатньо просто натиснути звичайний банер-кнопку.

Інші інновації

Також Гліб Бурцев заявив про розробку ще однієї цікавої функції, названої невигадливо — «Надійна покупка від "Нової Пошти"». Суть її в тому, щоб маркетплейс виконував роль дошки оголошень — користувач міг би просто відшукати потрібний йому товар, навіть якщо наразі його в продажу немає. Всі фінансові і логістичні питання при цьому буде покладено на «Нову Пошту» і NovaPay, обіцяє провідний експерт.

Що ж, повіримо і сподіватимемося, що в новому році всі ці цікаві нововведення дійсно будуть працювати так, як задумано, спрощуючи життя простим українцям. В принципі, «Нова Пошта» відома тим, що піклується про своїх клієнтів і надає послуги високої якості, тож проблем виникнути не повинно.