Міністр інновацій, науки і економічного розвитку, Навдіп Бейнс, заявив, що державні інвестиції в інноваційні технології, спрямовані на поліпшення екології, сприяють переходу Канади до більш зеленої економіки, підтримують вітчизняні компанії і допомагають їм розширюватися і конкурувати на світовому ринку, що призводить до економічного зростання країни, створення нових робочих місць і можливостей в довгостроковій перспективі.

Однією з таких інноваційних компаній була виділена Food Cycle Science — компанія, яка розробила FoodCycler — обладнання для утилізації харчових відходів в домашніх умовах. Цей гаджет з'явився в Канаді відносно недавно, але його застосування для утилізації харчових відходів в побуті вже стало корисною звичкою жителів країни і призвело до істотного зниження обсягів сміття, а значить, і до скорочення викидів парникових газів, що сприяє більш здоровому довкіллю. Ба більше, отримана в результаті переробки харчових відходів суха суміш є готовим органічним добривом для ґрунту.

Пристрій, що займає приблизно стільки ж простору стільниці, що і хлібопічка, приймає органічні відходи і через кілька годин перетворює їх в придатне для використання добриво. FoodCycler виконує завдання практично без шуму, без запаху і споживаючи приблизно стільки ж електроенергії, скільки мікрохвильова піч.

Фінансування дозволило компанії розширити маркетингову діяльність, щоб продавати свої інноваційні технології утилізації відходів на нових ринках і створити додаткові робочі місця на повний робочий день.

«Я вважаю, що у нас хороші позиції, щоб конкурувати на міжнародному рівні і змінити підходи споживачів і підприємств до зростаючої проблеми харчових відходів, — сказав Бредлі Кріп, виконавчий директор Food Cycle Science. — Завдяки прихильності інвесторів і підтримки уряду Канади ми змогли виробити глобальне мислення в стратегії поліпшення екології в майбутньому».

Зараз офіційні представництва компанії Food Cycler Science відкриті в 10 країнах, зокрема й в Україні.

«Державне фінансування дозволило нам зробити продукт більш доступним для мешканців нашої країни та просунутися туди, де ми представлені сьогодні, — заявив Крепо. — У нас дійсно хороший продукт, створений прекрасними фахівцями. Ми раді, що до нас приєднуються талановиті підприємці з інших країн, готові впроваджувати FoodCycler в своїй країні. Ми намагаємося революціонізувати процес компостування. Наше виробництво дозволить зробити і розмістити FoodCycler в багатьох будинках у всьому світі».