Регулярне оновлення асортименту та незмінна якість — ось девіз нашого інтернет-магазину. Ми допомагаємо нашим клієнтам вже з перших днів життя їхнього малюка. 

Хрещення — надзвичайно важлива подія у житті батьків, тому до неї готуються ретельно та скрупульозно. Головне, на що звертають увагу при підготовці, — крижма. Вона має відповідати вимогам навіть найбільш прискіпливих матусь і татусів.

«Юніка» пропонує до вашої уваги новинку від польского виробника Krasnal — крижму для хрещення. Чим така крижма здивує батьків? Довершеним поєднанням дизайну та якості. Основним матеріалом є атлас, який не провокує алергічних реакцій при контакті зі шкірою новонародженого. В асортименті є декілька кольорів: білий, золотий, блакитний та рожевий, які пасуватитмуть як хлопчикам, так і дівчаткам. Крім того, у нас на сайті можна придбати додаткові аксесуари для хрещення — свічки.

Слідкуйте за новинками на нашому сайті, щоб ваш малюк був найстильнішим з перших днів життя. А з будь-якими питаннями звертайтеся до наших менеджерів.

Чекаємо на ваш дзвінок!