Зарубіжна практика інвестицій дісталася і до України — девелоперська компанія KDD Group запустила проект апарт-готелю S1 Термінал.

Апарт-готелі — це популярна практика в США і країнах Європи, де потік туристів і постійне переміщення жителів забезпечує попит на готельні номери. У нашому матеріалі ми розберемося, завдяки чому «вистрелить» новий проект для інвестицій на українському ринку нерухомості.

Standard One Термінал

 

Концепція

Ідея апарт-готелю в можливості поєднати розміщення як окремих клієнтів на тривалий термін, так і груп клієнтів на нетривалий. Наприклад, апартаменти можуть стати будинком на кілька місяців для клієнта, що приїхав у відрядження, і місцем зустрічі для туристичної групи або бізнес-делегації. Ви не зможете з комфортом розмістити клієнтів у звичайних квартирах, навіть якщо у вас куплений весь поверх в новобудові.

Розподіл доходів

Поєднання різних підходів до обслуговування клієнтів — це ключ до можливості отримувати більше прибутку. У Standard One Terminal ця концепція отримує новий сенс: дохід з усього апарт-готелю розподіляється порівну між усіма власниками апартаментів. Все просто: чим більше клієнтів в готелі, тим більший ваш прибуток, який не залежить від того, орендували конкретно ваші апартаменти чи ні.

Більш докладно формула виглядає так:

• Щокварталу підсумовується загальний заробіток апарт-готелю
• Стягується місячна комісія готельного оператора
• Залишок ділиться в рівній частині між усіма власниками

Ніхто з власників не зможе стати «монополістом» в апарт-готелі, тому що в одні руки можна купити максимум два номери.

Локація

Для іноземних туристів або гостей міста з інших областей дуже важлива зручність локації. Клієнт не повинен загубитися в незнайомому місті при пошуку готелю і водночас повинен мати можливість швидко дістатися у своїх справах, чи то виставка в музеї, чи ділова зустріч в бізнес-центрі.

У Standard One Термінал вирішили цю проблему розташуванням в декількох хвилинах від Південного вокзалу. В апарт-готель легко потрапити будь-яким міжнародним видом транспорту — поїздом, автобусом або з літака: з Південного вокзалу стартує експрес-потяг і автобусні маршрути в аеропорт Бориспіль, а до аеропорту Київ на авто їхати 15-20 хвилин. Від Standard One Terminal можна дістатися до будь-якої точки міста на громадському транспорті: метро, трамваї, маршрутці або на автобусі.

Також локація Standard One Terminal пропонує розвинену інфраструктуру навколо:

• Магазини, аптеки, сервіси
• Супермаркети
• Розважальний комплекс
• Паркінг для мешканців
• Торговий комплекс Terminal Foods, де відкриті ресторани з кухнями різних країн
• Фінансові установи та банкомати

Управління

У Standard One Terminal керуюча компанія знімає з інвесторів всі клопоти утримання номерів, залишаючи найприємніше — отримання пасивного доходу. Апарт-готель — це легальний бізнес, де власникові не потрібно їздити збирати гроші з мешканців, стежити за станом апартаментів, фільтрувати клієнтів і займатися рекламою своєї нерухомості. У список завдань керуючої компанії входить:

• Розміщення і модерація оголошень на майданчиках оренди житла
• Залучення і обслуговування клієнтів
• Збір оплати з постояльців
• Комунальні платежі
• Розподіл прибутку між інвесторами
• Комунальні та експлуатаційні послуги
• Планові і позапланові ремонти
• Прибирання, заміна посуду, техніки, постільної білизни та інше

Сервіс «Buy back»

Часто при згадці інвестицій в нерухомість кажуть про вхід в проект, але не говорять про вихід з нього. Причини можуть бути різні, і одна з них — відсутність перспектив розвитку проекту.

В S1 Термінал все інакше, адже апарт-готель — це гнучка інвестиція в нерухомість. Інвесторам доступний сервіс «Buy back», тому з проекту можна легко вийти, продавши апартаменти керуючій компанії або перепродуючи як готовий бізнес іншому інвестору.

Готельна інфраструктура

Перевага апарт-готелю порівняно з квартирами — це сервіс. Крім рецепції і обслуговування, у мешканців є можливість перекусити в ресторані з клубною атмосферою, сходити на тренування в тренажерний зал, влаштувати нараду в конференц-залі, і все це не залишаючи територію готелю.

А ще в S1 Термінал розробляють проект лаунж-зони на даху — види на столицю забезпечені.

І це ще не всі переваги апарт-готелів. Дізнатися більше про окупність, розрахунок прибутку і прибутковості можна у відділі продажів, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті Standard One Terminal.