Сольова залежність вважається одним із найнебезпечніших видів наркотичної залежності. Чому саме ці речовини чинять такий руйнівний вплив на наш організм? Для цього є декілька причин.

По-перше, склад. Солі або синтетичні наркотики – речовини, для виготовлення яких не використовується рослинна сировина. Після вживання вони не виводяться із організму повністю, що значно подовжує та ускладнює процес лікування.

По-друге, вплив на роботу організму. Якщо порівнювати солі із органічними речовинами, як-от марихуаною, опіатами чи героїном, то вони спричиняють набагато сильнішу залежність за короткий проміжок часу. Ба більше, наркозалежний постійно збільшує дозу, щоб досягти того ж ефекту, що й раніше.

Зрештою, такий наркотик надзвичайно легко дістати в будь-якому місті навіть дитині. Оскільки солі не містять у своєму складі рослинних компонентів, то легко можуть транспортуватися.

Ми пропонуємо вам вибрати ефективне лікування сольової залежності в Одесі. У наркологічному кабінеті Добролюб проводиться комплексне лікування із застосуванням сучасних методик. Звертайтеся по допомогу до професіоналів наркологічного кабінету Добролюб! Ми розробляємо покроковий курс реабілітації, щоб наші пацієнти могли повернутися до повноцінного та щасливого життя.

Звертайтеся по допомогу до професіоналів наркологічного кабінету Добролюб!