Під час будівництва будь-якої споруди варто ретельно вибирати виробника будматеріалів. Вони повинні бути надійними, довговічними і при цьому мати оптимальну вартість. Компанія «Інтртрейд», котра на ринку з 2004 року, може запропонувати все це та багато іншого своїм клієнтам.

Для виготовлення плити перекриття теплотрас ми використовуємо важкий бетон з додаванням сталі, що має відмінні морозостійкі властивості, щоб ви не припиняли будівництво навіть взимку. Враховуючи різні потреби наших споживачів, ми пропонуємо більш легкі конструкції для простішого монтування. Всі плити перекриття надзвичайно міцні та надійні. Вони чудово виконують свою основну функцію – захист трубопроводу від потрапляння вологи та збереження повітря, що міститься в теплотрасі.

Найкваліфікованіші менеджери вже готові дати відповідь на будь-яке ваше запитання. Для оформлення замовлення телефонуйте нам. Для клієнтів, котрі замовляють 50 м3 товарного бетону, ми пропонуємо знижку 5 %. Доставка можлива в будь-який куточок Волинської, Рівненської та Тернопільської областей.