За статистикою, понад 65 % чоловіків насамперед звертають увагу на форму жіночих грудей. Занадто маленькі, великі або обвислі груди, асиметрія, вікові, післяопераційні або посттравматичні дефекти завдають жінкам чимало страждань і заважають насолоджуватися життям повною мірою. Сучасна пластична косметологія в змозі вирішити більшість проблем.

Види корекції грудей

Ендопротезування. Збільшення грудей імплантами. На відміну від небезпечних методик минулого століття, сучасні імпланти абсолютно безпечні, гіпоалергенні і не відрізняються на дотик від природної залозисто-жирової тканини грудей.

Ліпофілінг. Альтернативний варіант збільшення об’ємів бюста за рахунок пересадки жирової тканини самого пацієнта, без штучних імплантів.

Зменшення грудей. Рідкісний вид оперативного втручання, найчастіше спричинений тим, що зайвий об’єм бюста загрожує життю і нормальному способу життя пацієнтки.

Пластична підтяжка грудей проводиться у випадку порушення гравітаційного опущення (птозу). Масоптозу неможливо запобігти профілактикою, компресійною білизною, масажами чи фітнесом. Операція під назвою мастопексія усуває птоз будь-якого ступеня і забезпечує високі груди на довгі роки.

Реконструкція. Під час оперативного втручання лікар відновлює втрачену з віком, після операції або після годування форму грудей або ареоли сосків.

Відновлення симетричності. Ідеальної симетрії не існує, але після грудного вигодовування або травми найчастіше різниця в розмірі лівої і правої груді спричиняє у жінки сильний дискомфорт. Під час оперативного втручання лікар ліквідує асиметрію молочних залоз.

Як проходить мамопластика

Київська клініка лазерної косметології та хірургії Diamondlaser застосовує максимально щадні методики з мінімальним терміном реабілітації. Незалежно від цілей оперативного втручання все починається з діагностики та виявлення причини проблеми. Хірург вибирає оптимальну методику мамопластики і спосіб корекції.

Не проводять мамопластику під час лактації, при виявленні пухлин, при наявності вірусних інфекцій і цукрового діабету. Перед операцією пацієнтка здає стандартний набір аналізів і припиняє прийом алкоголю і препаратів із аспірином у складі.

Час маніпуляції з підготовкою займає від 1,5 до 3 годин. Шви знімають через тиждень. Повне відновлення займає місяць. Радість від гарної форми грудей залишається на довгі роки.