Не секрет, що гудзики — хоч і маленька, але важлива деталь одягу. Якщо її підібрати правильно, можна додати унікального вигляду навіть найпростішій речі.

Виготовлені шляхом пресування гудзики зі скла представлені в надзвичайно широкому асортименті: круглі, квадратні, трикутні, нестандартної форми, прозорі чи кольорові, блискучі чи матові. Щоправда, поводитись із ними слід обережно: скляна фурнітура доволі важка і крихка.

Скляні гудзики купити оптом від італійського виробника MABO в Україні ви можете в офіційного представника компанії — MABO.UA. Ми пропонуємо придбати гудзики та іншу фурнітуру оптово чи вроздріб за вигідною ціною. В якості наших виробів ви можете бути впевнені — вона підтверджена багатьма сертифікатами, що свідчать про використання під час виготовлення якісних та нетоксичних матеріалів та високу зносостійкість. За потреби ми допоможемо підібрати фурнітуру саме для вашого одягу або виготовимо її на замовлення, враховуючи всі ваші побажання. В Києві та Харкові ви можете придбати фурнітуру, завітавши у наш філіал, або замовити її онлайн і забрати у зручний час, скориставшись опцією самовивозу. Для мешканців інших міст ми пропонуємо доставку будь-яким українським перевізником.

Щоб здійснити покупку, просто зателефонуйте нам або залиште повідомлення на сайті. Ми чекаємо саме на вас!