Ємності для вина, пива та квасу та аналогічних рідин, представлені у каталозі приватного підприємства «Пінта», виготовлені із нержавіючої сталі. В нижній та середній частині вони обладнані кранами, кількість яких залежить від об’єму самої бочки. Три її ніжки приварені до основи, тому стоятиме обладнання надійно.

Використовувати ємність з нержавіючої сталі можна не лише для зберігання алкоголю: виготовлена зі сталі AISI 304 бочка може зберігати будь-які харчові рідини. Також вона може використовуватися як бочка для води у лазні чи заміському будинку чи просто накопичувальна для тієї ж води ємність.

В інтернет-магазині приватного підприємства «Пінта» ви знайдете ємності об’ємом у 100, 200, 320, 400, 520 та 620 літрів. Якщо ж вам знадобиться більше — ми виготовимо обладнання потрібної вам місткості.

Щоб купити ємності чи інше обладнання для зберігання та виробництва напоїв, оцту, олії тощо, зателефонуйте за вказаним на сайті номером або зробіть замовлення онлайн, використовуючи відповідну форму, і ми обов’язково з вами зв’яжемося.

Будемо раді співпрацювати!