Якщо зламався причіп чи вантажівка, не варто економити та купувати підробні запчастини! Роблячи це, ви ризикуєте спровокувати ще серйозніші поломки та нашкодити своєму здоров’ю. Приватне підприємство «Шевченко» у Миргороді пропонує придбати оригінальні вживані, але у хорошому стані та перевірені на відсутність браку та пошкоджень запчастини до вантажівок, причепів та напівпричепів. Ми отримуємо їх, відбираючи неушкоджені робочі деталі зі зламаних авто, тому встановлюємо лише максимально вигідні ціни.

Запчастини до причепів купити в Полтаві ви можете у нас з гарантійним терміном на 6 місяців. Ми здійснюємо доставку по всій території України зручним для вас перевізником: «Нова Пошта», «ІнТайм», «УкрПошта», «Делівері» чи будь-яким іншим, а оплатити покупку ви можете готівкою після отримання чи при оформленні замовлення. Ви також завжди можете завітати до нашої майстерні.

Придбайте потрібні вам деталі, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті у розділі контактів, чи залишивши повідомлення через онлайн-форму. Будемо раді допомогти!