Наступного року виповниться 20 років відтоді, як на екрани вийшла перша частина автомобілеорієнтованого бойовика «Форсаж». Він наробив дуже багато шуму як з точки зору критики, касових зборів, так і в буквальному сенсі — після прокату першої частини «Форсажа» на наших вулицях збільшилася кількість халтурно тюнінгованих Москвичів і Жигулів з оглушливим вихлопом і безглуздими обвісами. Прийшов час зустрічати дев'яту частину франшизи.

Форсаж 9. Прем'єра вже в травні

Якщо бути точним, то 20 травня відбудеться офіційна прем'єра дев'ятого «Форсажу», а в прокат фільм вийде вже цього літа. Стежити за датою виходу фільму в Україні оптимально разом з «Планетою Кіно», всі новини опубліковані тут: https://planetakino.ua/movies/fast-and-furious-9/.

Аж до появи третьої частини «Форсаж» викликав інтерес переважно у фанатів автогонок. Саме в третій частині «Токійський дрифт» багато хто дізнався про те, що таке керований занос, але в наступних серіях фільм більше нагадував бойовик, не можна ж нескінченно знімати фільм про нелегальні міські перегони, не підкріплений ніякою хоча б трохи адекватною ідеєю.

І ось, на радість фанам автомобільної саги, дев'ята частина теж порадує гонками не тільки на культових моделях Mitsubishi Lancer, Nissan Skyline GT-R R34, Mazda RX-8, Dodge Charger, але і на машинах з реактивним двигуном, які в пух і порох розносять військові вантажівки. Здається, цього разу сценаристи трохи загралися, оскільки окремі епізоди нагадують індійські фільми — два брати-антагоністи, реактивний літак Стеллс, який на льоту підхоплює автомобіль, зривається в прірву ... Словом, видовищ вистачить на всіх і на будь-який смак.

Все, що нам полюбилося у восьмій частині саги, залишиться і в дев'ятій. У тому числі і акторський склад — Він Дизель, Хелен Міррен, Мішель Родрігес. З нових персон в стрічці можна буде побачити реперку Карді Бі, популярного в Пуерто-Ріко співака Озуну, а також відомого в Штатах реслера Джона Сіну.

«Форсаж 9» міг би вийти в прокат і трохи раніше, проте зйомки ознаменувалися сумною подією. Каскадер Джо Воттс, виконуючи небезпечний трюк, отримав травми, несумісні з життям. Порвався страхувальний трос, і дублера Дизеля врятувати, на жаль, не вдалося. Тому зйомки змушені були відкласти на деякий час. А що стосується сюжету, то тут все передбачувано — герой Дизеля залишає спокійне фермерське життя і знаходить на свою голову нову небезпечну аферу. З якої, звичайно, виходить переможцем, розбивши вщент не один десяток автомобілів.