Потреба створення цифрової копії свого бізнесу в інтернеті сьогодні актуальна як ніколи. Для цього є декілька причин:

— це економить кошти та вже давно must have;
— бізнес в інтернеті легше контролювати;
— дедалі менше людей купують offline і дедалі більше в інтернеті;
— і найважливіше — ви ніколи не дізнаєтесь, коли ваш клієнт вам зраджує, купуючи у конкурента з інтернету. А тут ще коронавірус, можливий карантин, контактувати в офісі важко і, можливо, треба зупиняти бізнес.

Вихід є — нарощувати присутність в інтернеті і контактувати дистанційно з клієнтами.

Вас зацікавила ця пропозиція? Замовте дзвінок нашого менеджера, і ми допоможемо вам наростити вашу присутність в інтернеті!

Реєстрація компанії — https://ub.ua/login/?register=firm&section=firm

Зараз більш захищено від вірусів себе почувають наші клієнти, перегляньте короткий огляд успішних кейсів YouTube.

І пам’ятайте: робота в Інтернеті з ub.ua — це вигідно і безпечно!

P. S. Нагадаємо, що станом на 12 березня в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19.

Всього з початку 2020 року в Центр громадського здоров’я надійшло 47 повідомлень про підозру на COVID-19 (1 — підтверджений лабораторно, 45 — негативні, коронавірусу немає, 1 — досліджується).

Протягом останньої години зафіксована 1 нова підозра на COVID-19. Людина ізольована, проводяться всі необхідні дослідження.

У світі було зареєстровано 126 258 випадків захворювання COVID-19, з них 68 284 (54,1%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 45 326 випадків у 112 країнах/територіях/регіонах.

9 регіонів України закупили німецькі тест-системи для визначення коронавірусу COVID-19, що дозволить робити тестування на місцевому рівні. Зокрема, тести буде доправлено в найближчі дні до Житомира, Тернополя, Дніпра, Вінниці, Києва, Рівного, Львова, Запоріжжя. Триває прийом замовлення на закупівлю тест-систем від інших областей. Усі тести сертифіковані ВООЗ.

Генеральний директор ВООЗ на своєму брифінгу 11 березня для засобів масової інформації заявив, що за оцінкою ВООЗ спалах COVID-19 у світі охарактеризовано як пандемію.