Робота в Німеччині для медперсоналу з офіційним працевлаштуванням для українців стає ще вигіднішою та комфортнішою! З 1 березня 2020 року почав діяти закон, за яким негромадяни Європейського Союзу рівні у можливостях знайти бажану роботу з німцями та громадянами інших європейських країн. Роботодавці тепер не перевірятимуть наявність претендентів з ЄС перед розглядом кандидатури українців. Крім того, тепер нерезидентам ЄС можна влаштовуватись на роботу в Німеччині в будь-якій галузі, а не лише в тих, де спостерігається нестача працівників.

Іноземцям з вищою освітою дозволили протягом шести місяців перебувати в Німеччині для пошуку роботи, але для того, щоб отримати на це тимчасову візу, вам знадобиться підтвердити спроможність утримувати себе фінансово на час пошуків - в цей період ви не отримуватимете жодних соціальних виплат.

Щоб знайти хорошу високооплачувану роботу в Німеччині, звертайтесь в Datego Care! Ми допоможемо не лише з пошуком, а й з підготовкою документів, підвищенням рівня кваліфікації та знання мови. Для отримання консультації телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, чи залишіть свій на сайті, а ми передзвонимо найближчим часом.

Чекаємо на вас!