ДАІшники знову поховаються по кущах

ДАІшники знову поховаються по кущах

Працівникам ДАІ знову дозволили зупиняти водіїв без причини, ловити на перевищенні швидкості відразу за знаком початку населеного пункту, а також ховатися "в кущах" у зв’язку з тим, що розпорядження МВС №466 від 21.05.2009 року втратило чинність.

Уцілому, знову вступили в дію такі норми, які раніше допускали свавілля ДАІ на дорогах:
1. Заборона на патрулювання дорожнього руху із місць, закритих для учасників дорожнього руху (дорожня інфраструктура, дерева, кущі).
2. Заборона на протоколювання перевищення швидкості в зонах дії знаків, що обмежують максимальну швидкість в зоні в’їзду до міста на відстані 1000 метрів (тобто, тепер інспектори можуть вимірювати швидкість відразу після того, як автомобіль перетнув знак початку населеного пункту).
3. Заборона на протоколювання порушення, зробленого через неналежний стан проїзної частини (наприклад, перетин суцільної для об’їзду перешкоди, ями).
4. Врахування пом’якшуючих обставин при визначенні розміру штрафу. (Наприклад, за проїзд на червоне світло через термінову доставку хворого до медустанови тепер співробітник ДАІ має право накласти максимальний штраф).
5. Виняток випадків безпідставної зупинки авто співробітниками ДАІ.

Нагадаємо, 27 вересня громадська організація «Дорожній контроль» подала позовну заяву на Міністерство внутрішніх справ, в якій закликала суд визнати незаконною інструкцію №111, яка дозволяє співробітникам ДАІ зупиняти транспортні засоби без помітної причини.

За матеріалами видання Дзеркало тижня.

Мітки:

даі люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • poma12 07 лютого 2011 в 21:25
    Конституционный суд Украины (КСУ) запретил инспекторам Госавтоинспекции (ГАИ) штрафовать нарушителей Правил дорожного движения (ПДД) за превышение скорости без составления протокола об административных правонарушениях и на основании данных автоматической фиксации скорости транспортного средства.далее о том как качественно можно отписаться по этому поводу posovesti.com.ua
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create