Сьогодні люди дедалі частіше купують вбудовану техніку. Особливо затребуваною вона виявилася на кухні, де необхідно ергономічно розмістити багато різних пристроїв. В такому випадку вбудовані моделі дозволяють максимально ефективно використовувати всю доступну площу.

Вбудована посудомийка aeg fsr52610z є саме тією моделлю, яку найчастіше використовують в процесі облаштування сучасної кухні. Експерти німецького концерну поділилися з нами трьома важливими параметрами машини, які забезпечили їй високу популярність.

Продуктивність та енергоефективність

Головний параметр будь-якої посудомийної машини — продуктивність. Вона вимірюється в комплектах посуду, яку техніка може якісно вимити за один цикл. Набір одного комплекту прийнято розраховувати з огляду на таке компонування:

 • три тарілки (плоска, глибока і десертна);
 • чашка з блюдцем і келих;
 • три ложки (столова, десертна і чайна);
 • ніж і вилка.

Як говорить офіційний сайт AEG, посудомийка AEG FSR52610Z справляється з тринадцятьма такими комплектами за одне миття. При цьому машинка витрачає мінімальну кількість ресурсів. Інженери зазначають, що при роботі з програмою «Економічна 50º» машина використовує всього 9,9 літрів води і 0,92 кВт електрики. Норма витрати мийних засобів завжди однакова для будь-якого завантаження і в річному обчисленні навіть менша, ніж під час ручного миття мочалкою.

Широкий функціонал

Вибираючи посудомийку, варто оцінити і доступні додаткові функції. Адже машинка не завжди буде використовуватися тільки для миття перерахованого вище набору посуду. Іноді необхідно вимити великі каструлі або велику кількість крихкого посуду після свята. Під кожну з цих задач бажано мати окрему програму.

У машині AEG FSR52610Z передбачений такий список додаткових функцій:

 • програма «Скло» для дбайливого чищення крихкого посуду;
 • інтенсивна мийка 70º для максимально ефективного видалення навіть складних забруднень;
 • швидка мийка 30 хв / 60 градусів дозволяє виконати миття навіть при частковому завантаженні.

У посудомийці AEG FSR52610Z немає зайвого функціоналу, за який доводиться доплачувати при покупці, але на ділі використання виявляється марним. Всі доступні програми і функції повністю відпрацьовують свої гроші.

Технології для зручності роботи з посудомийкою

Крім основного функціоналу, в AEG FSR52610Z подбали про зручність щоденного використання пристрою. Техніку оснастили декількома функціями, які полегшують процес управління роботою посудомийки:

 • двоколірний промінь на підлозі вказує на час завершення циклу;
 • затримка запуску 1-24 год дозволяє максимально комфортно налаштувати роботу машини;
 • датчик чистоти автоматично налаштовує споживання води відповідно до рівня забруднення посуду;
 • світловий індикатор показує наявність солі і ополіскувача.

З посудомийною машиною AEG FSR52610Z щоденне миття посуду стане набагато простішим. Спробуйте, і ви точно не захочете повертатися до ручного способу мийки!