В Україні ввели карантин у зв'язку зі спалахом коронавірусу у світі. Його тривалість три тижні — з 12 березня по 3 квітня, і він ередбачає:

  • заборону масових зібрань понад 200 осіб,
  • закриття навчальних закладів,
  • закриття авіасполучення з деякими країнами.

Які поради від Держпраці?

  • Необхідно сприяти наявності чистого повітря на робочому місці. Розмістіть плакати (постери), що пропагують чисте повітря на робочих місцях. Переконайтеся, що маски для обличчя, інші тканинні засоби індивідуального захисту доступні на робочих місцях, де є скупчення людей із нежиттю (кашлем) на роботі. Для утилізації одноразових масок (фільтрів для масок) мають бути передбачені спеціальні урни для їх утилізації.
  • Особам з температурою вищою за 37.3 ºC прийом жарознижуючих ліків, таких як парацетамол/ацетамінофен, ібупрофен або аспірин, може тільки замаскувати захворювання (інфікування). Ведіть постійне спілкування з працівниками, рекомендуйте їм залишатись вдома (навіть у випадках, коли працівники мають лише легкі симптоми).
  • Ще більше порад та новин читайте тут.

Чи потрібно оголошувати карантин на робочих місцях?

Працівник має право на безпечні умови праці, і забезпечити їх має саме роботодавець. Адже саме він повинен забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи. Водночас працівник має право відмовитися від дорученої роботи, якщо створилася виробнича ситуація, небезпечна для його життя чи здоров'я або для людей, які його оточують.

З 17 березня роботодавець може доручити працівникові, у тому числі державному службовцю, службовцю органу місцевого самоврядування, виконувати протягом певного періоду роботу, визначену трудовим договором, вдома, а також надавати працівнику (за його згодою) відпустку. Термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати не включатиметься у загальний строк.