Без такого аксесуару, як килимки автомобільні універсальні, складно доглядати за чистотою салону, запобігати пошкодження підлоги та дотримувати стиль інтер'єру. Очевидно, що від правильного вибору цього аксесуару залежить Ваш комфорт і стан автівки. У каталозі онлайн-магазину компанії "Полімер" Ви знайдете якісні автомобільні килимки власного виробництва. Ми прагнемо максимально вигідних умов для Вас, тому в нас є система знижок і діючі акції на нашу продукцію.

Килимки автомобільні універсальні УН-2 — чудовий вибір для власників таких автомобілів, як GEELY, Lada, Chery, Opel, Mazda, Skoda, Fiat, Chevrolet, Subaru, Nissan, KIA, Mitsubishi, Seat, Ford, Renault, Peugeot, SAAB і Daewoo. Розміри таких килимків наступні:

  • Передні — 72х46,5 см;
  • Задні — 39х46.

На комплект із чотирьох автомобільних килимків УН-2 діє акція: всього за 272 грн. Ви отримаєте якісний аксесуар, який убереже Ваш салон від надмірних забруднень і пошкоджень.

ТОВ "Полімер" майже 25 років займається виробництвом і реалізацією гумової продукції та є одним із лідерів цього сегменту українського ринку. Ми постачаємо наші товари по всій Україні та приймаємо оплату будь-яким зручним для Вас способом.