Ми знаємо, як розвіяти Ваш сумнів та переконати, що переробка харчових відходів на корисне добриво в квартирі - це реально! 

Так-так! Саме в квартирі і навать в малогабаритній!

FoodCycler (Фудсайклер) - унікальна розробка канадських вчених, призначена для використання вдома та в офісі, розрахована на переробку 2 кг харчових відходів за 4-6 годин. На відміну від аналогів, FoodCycler (Фудсайклер)  не потребує води, бокаші та додаткових "інгредієнтів". Для його роботи знадобиться лише електроенергія (220V).

FoodCycler (Фудсайклер) компактний, тому його можна використовувати будь-де, навіть на кухні!

Гадаєте використовувати утилізатор харчових відходів (компостер) на кухні не гігієнічно? Спростуємо і це, адже завдяки унікальній системі фільтрації під час переробки органічних відходів в FoodCycler (Фудсайклер) всі неприємні запахи нейтралізуються. Принцип непрямого нагріву, який покладено в основу переробки харчових відходів у FoodCycler (Фудсайклер), дозволяє отримати суху суміш, висококонцентровану корисними поживними речовинами, при цьому знищується патогенна флора. Отримана суха суміш - стерильний залишок, абсолютно безпечний для здоров'я людини та корисний для грунту.

Вважаєте, що не знайдете час на таку справу як утилізація харчового сміття? Пропонуємо подивитись відео-ролік використання FoodCycler (Фудсайклер) та переконатися, що принцип дії новітнього кухоного гаджету дуже простий:

  1. Покласти харчові відходи в контейнер,
  2. Помістити контейнер у FoodCycler (Фудсайклер),
  3. Закрити кришку та включити.

 

Отримане добриво можна одразу використовувати для підживлення кімнатних рослин та відкритого грунту. 

Дізнатись про вартість та умови придбання FoodCycler