Як подати заяву по реєстрації РРО та штрафи по ЄСВ на карантині!

Реєстрація РРО здійснюється в податковому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.

Для реєстрації РРО суб’єкт господарювання або його представник подає до податкового органу заяву про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-РРО.

Суб’єкти господарювання мають електронні ключі, можуть подавати реєстраційні заяви за ф. №1-РРО в електронній формі засобами електронного зв’язку.

Реєстраційну заяву за ф. №1-РРО суб’єкт господарювання може подати через приватну частину електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС.

Пошагова інструкція подачі заяви на реєстрацію РРО!

За більш детальним роз’ясненням звертайтесь до наших експертів, будемо раді допомогти.

Штрафи з ЄСВ на карантині!

Беручи до уваги останні події карантину, подовжено до 31 травня 2020 року, строки тимчасового незастосування штрафних санкцій визначених  ч. 11 ст. 25 Закону України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», за такі порушення:

  • неповна сплата або несвоєчасна сплата суми єдиного внеску одночасно з виплатою сум виплат на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів);
  • несвоєчасна сплата (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
  • несвоєчасне подання звітності, передбаченої Законом №2464, до податкових органів.

Пеня нарахована в період з 1 березня 2020 року по 31 травня 2020 року підлягає списанню.