Важкі захворювання потребують тривалого лікування і чималих коштів. Наш інтернет-магазин пропонує субсидовану ціну на свічки ректальні "Еконіка" та "Флараксин". Обидва препарати призначені для лікування онкопатологій. Їх також рекомендовано застосовувати в комплексному лікуванні урологічних, проктологічних, гінекологічних захворювань. 

"Еконіка" - це свічки ректальні, які мають антисептичну, протизапальну, протипухлинну і противірусну дію, вони можуть коригувати імунітет. Ці свічки ефективно працюють з імунодефіцитними станами, їх призначають, коли є захворювання шкіри, при бронхіальній астмі, запаленні органів сечо-статевої системи, захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, при артрозах і артритах, доброякісних і злоякісних пухлинах. 

У нашому інтернет-магазині можна придбати свічки ректальні "Еконіка" за субсидованою ціною: при замовленні від 50 пачок - по 45 грн. за одну; від 30 пачок - 47 грн. за одну; від 10 пачок - 54 грн. за одну.

"Флараксин" - це свічки ректальні , які пригнічують ріст пухлинних клітин і активують імунну систему. Одна пачка цього препарату коштує 49 грн. Ми пропонуємо субсидовану ціну при купівлі 5 пачок - 40 грн, 12 пачок - 38 грн. 

Замовляйте "Еконіку" і "Флараксин", заповнивши онлайн-форму на нашому сайті. Доставляємо Укрпоштою, Новою поштою, через ІнТайм або кур'єром. Телефонуйте нам на номер:  0676749869 - і отримайте безплатну консультацію, як правильно використовувати ці препарати.