Люди можуть заплющити очі й вуха, не бачити нічого навколо та не чути слів, але вони не можуть не піддатися аромату. Адже аромат - це друге дихання. Він проникає в глибини душі та в саме серце, розповідає про характер і вподобання, симпатії і любов, стилі життя та образ думок. Ми трохи перефразовували слова Патріка Зюскінда, але сенс передали повністю. Письменник точно знав, наскільки він має рацію, коли писав свій культовий роман про парфумера. Чи справді аромати, які ми носимо, відображають нашу особистість?

Парфуми та темперамент


Для початку поговоримо про чотири типи темпераменту, які певною мірою знайомі кожному.


Флегматики. Витримані та спокійні. Їм не властива емоційність, вони рідко піддаються паніці й часто діють впевнено та чітко. Такі люди вміють домагатися свого й відрізняються цілеспрямованістю. Вольовий характер флегматика передають квітково-деревні акорди, підбадьорливі ноти гвоздики й цитрусів, глибокі нюанси пачулів і прянощів.


Сангвініки. Оптимісти, закохані в життя. З ними легко та приємно спілкуватися, вони здатні знайти спільну мову практично з будь-якою людиною. Квіткові, легкі й повітряні ноти гармонують з душевним теплом сангвініка, відтінки лотосу, жасмину й лаванди доповнюють його енергетику, а підбадьорливий бергамот додає веселощів.


Холерики. Активні, легко збудливі та часом не стримані. Холерики люблять завершувати всі розпочаті справи, вміють брати на себе відповідальність, працюють швидко та з віддачею. Іноді їм складно спілкуватися з людьми, але це зовсім не заважає їм брати приклад з сангвініків і бути душею компанії. Насичені квіткові, терпкі деревні та орієнтальні аромати органічно поєднуються з «вибуховим» характером і згладжують «гострі кути».


Меланхоліки. Чутливі та романтичні мрійники. Можуть бути трохи скутими й багато що сприймають «близько до серця». Свіжі квіткові аромати з відтінками жасмину, конвалії і фіалки, легкі деревні акорди, прянощі й цитруси врівноважують характер меланхоліка та надають йому впевненості.

 

Світ парфумерії Mont Blanc


Спочатку бренд прославився ексклюзивними ручками, а пізніше почав виробляти різні предмети розкоші, аксесуари та, звичайно ж, парфумерію. Ось де ви знайдете композиції для багатогранних натур! Розглянемо, як неповторні аромати (https://eva.ua/brnd-80091/) розкривають особливості характеру.

Mont Blanc Legend. Чоловічий фужерний аромат уособлює класику, яка ніколи не зникне. Початкові переливи звучать лавандою, бергамотом, вербеною і ананасом, «серце» грає кумарином, дубовим мохом, трояндою, геранню, яблуком і сухофруктами, а шлейф розкривається нотами сандалу й бобів тонка. Чоловіки, які тяжіють до фужерних груп, розсудливі й спокійні. Вони цінують стосунки та сім'ю, оберігають свій внутрішній світ і впевнено крокують по життю.


Mont Blanc Starwalker. Чоловічий деревно-пряний аромат випромінює енергію, динаміку й свободу. Це справжня прогулянка по зірках! Шлях для активних особистостей, які не бояться змін і сміливо йдуть до успіху обраною стежкою. Перші кроки знайомлять з нотами бамбуку, бергамоту й мандарину. «Серцевина» розкриває грані сандалу, білого кедру й мускусу. На завершення мелодії - ялинова смола, амбра, імбир і мускатний горіх.


Mont Blanc Lady Emblem. Жіночий фруктовий шипр уособлює чарівність і витонченість. Оригінальний флакон виконаний у вигляді знаменитого діаманта Mont Blanc. Соната починається з нот червоної смородини, мармеладу, троянди та персика. Центральна партія звучить тонами палісандру, сандалу та пачулів. Фінальний пасаж занурює в чуттєвий мускус і солодку малину. Власниці аромату - завжди юні, грайливі та жіночні. Вони впевнені в собі, знаходяться в гармонії зі світом, можуть бути трохи спонтанними та обожнюють літо.


Mont Blanc Femme Individuelle. Східно-квітковий жіночий букет символізує глибину душі та романтичність. Спочатку звучать рожевий перець, смородина та лавр. «Серце» дарує переливи лотосу й троянди, а шлейф огортає флером амбри, пачулів, мускусу й ванілі. Така жінка інтригує, випромінює тепло, гармонію і спокій. Вона мрійлива, але цінує розкіш і не втрачає можливості насолодитися життям.