Необхідність підтримки в приміщеннях комфортного мікроклімату доведена медичною наукою давно і не викликає сумнівів. Є кілька методів регулювати вологість повітря: провітрювання, вирощування великої кількості квітів і використання спеціальної побутової техніки. Серед усіх перерахованих способів оптимальним вважається купити зволожувач повітря. Але позитивний ефект може досягатися тільки при правильному виборі пристрою з урахуванням умов його експлуатації.

Поради щодо вибору

Не варто купувати самий потужний і дорогий зволожувач, позитивного ефекту можна досягти з мінімальними фінансовими витратами. Але за однієї умови - вибір апарату робиться свідомо і професійно. На які параметри слід звертати увагу?

  • Розмір і призначення приміщень. Від розмірів залежить швидкість роботи пристрою, призначення потрібно враховувати при виборі методу функціонування. Для дитячих кімнат рекомендується ставити найбезпечніші традиційні, в залах можна користуватися ультразвуковими і нагрівальними.
  • Режим функціонування. У всіх випадках оптимальними вважаються моделі з автоматичним контролем параметрів. Сучасні мають датчики визначення вологості і включаються / вимикаються при досягненні встановлених значень.
  • Додаткові можливості. Такі прилади вважаються універсальними і не мають обмежень по використанню.

Корпус повинен бути міцним і безпечним. Що стосується дизайну, то тут універсальних порад не існує, кожен споживач керується особистими уподобаннями.