Жодна аптечка не обійдеться без такого важливого компонента, як бинт. Адже це перша допомога при будь-яких травмах. Вони були, є і будуть актуальними завжди.

Всі ми знаємо, що бинти бувають двох видів: марлеві та еластичні.Марлеві бинти зазвичай використовують при травмах чи ушкодженнях будь-якої частини тіла. Еластичні бинти - це матеріал, який використовується для тугої підтримуючої або компресійної пов'язки,така пов'язка здатна захистити від травматизації, а також використовується в період реабілітації після отриманих травм різного генезу. 

Саме виготовлення бинтів є досить важким процесом,якщо робити це вручну. Тому для цього існують спеціальні машини. Машина для перемотування бинта застосовується для перемотування великого рулону марлі в маленькі рулони довжиною 5/10/20 метрів.Тому вона стане незамінною вашою помічницею, а придбати  обладнання для виробництва бинтів ви зможете в компанії "ІВК2". У нас ви знайдете тамбурну машину MEDICAL 1000 - вона є багатофункціональною та високошвидкісною основ'язальною машиною, з виготовлення марлі, а також еластичних і жорстких бинтів для застосування в медицині.

За детальною інформацією про технічні характеристики товару звертайтесяза телефоном, що вказаний на сайті.