Кожен чоловік та жінка, які піклується про своє інтимне здоров'я повині обов'язково пройти цитологічне обстеження, аби уникнути можливих злоякісних новоутворень. Цитологічний метод дозволяє виявляти різні патології в розвитку клітин. В основі такого дослідження лежить той самий принцип, що і при гістологічному аналізі біопсійного матеріалу, але в цьому випадку потрібна лише зовсім невелика кількість біоматеріалу.

Зробити цитологічне обстеження  тепер можна у центрі урологічного та статевого здоров'я "Радість життя". Консультацію проводить лікар уролог-андролог першої категорії Бойко Святослав Ігорович, він  надає якісну та кваліфіковану медичну допомогу та використовує сучасні методики діагностики для лікування урологічних та андрологічних захворювань. У нього великий досвід роботи, включаючи роботу за кордоном, де він займався проблемами чоловічого безпліддя та статевої дисфункції, нейрогенними захворюваннями сечового міхура у жінок і дітей. Лікування підбирає індивідуально, обдумано та мудро, використовуючи багато методик.Уся інформація про вас буде конфіденційною, тому можете не хвилюватись.

Щоб пройти цитологічне обстеження, звертайтеся за контактним номером, ми розповімо вам про усі деталі даного обстеження. Не зволікайте, а телефонуйте прямо зараз!