Вже сьогодні ви маєте чудову можливість надати вашому об'єкту гарантовану надійність та безпеку!

Виробнича група Кайман, яка реалізує та займається монтажем обгороджувань торгівельної марки «Єгоза» допоможе вам в цьому. Адже вона може запропонувати своїм покупцям понад 120 різних типів колючо-ріжучих загороджень, 6 типів сучасного колючого дроту і безліч обладнання для захисту об'єктів від зазіхань зловмисників

Дріт Єгоза є якісним продуктом. Він оцинкований та має тривалий період експлуатації. Також великою перевагою такого дроту є те, що можливе комбінування Єгози з будь-якими видами огорож і технічними засобами захисту. Це дозволяє забезпечити максимальну ефективність охорони периметру.

Зупинивши свій вибір на якісних і ефективних огорож від українського виробника, Ви надійно, недорого і надовго убезпечите територію від сторонніх вторгнень.

Виробнича група Кайман не тільки виготовляє і поставляє колючий дріт Єгоза і колючі загородження, а й здійснює їх професійний монтаж на будь-яких об'єктах.

Для замовлення достатньо залишити заявку на нашому офіційному сайті і консультанти обов'язково з вами зв'яжуться! Доставку здійснюємо по всій території України та за її межами.

Ми працюємо для вас!