На сьогодні використання масок є обов'язковим засобом індивідуалоного захисту. Адже, якщо ви хочете вберегти себе та своїх рідних від зараження віросом COVID-19 використання масок допоможе уникнути його. Тому виробники почали масово виготововляти маски одноразавого та багаторазового використання а також спеціальні верстати на своїх підприємствах.

Одним з таких виробників є підприємство "ПП Патько А.М." У нашому асортименті з'явилась новинка - верстат для виготовлення медичних масок. В наявності готове напівавтоматичне і повністю автоматичне обладнання для виробництва одноразових повсякденних і одноразових медичних масок. Верстат простий і зручний в управлінні та здатний виготовляти до 100 шт. масок за хвилину.

Наші верстати мають такі характеристики: рама виготовлена зі сплаву алюмінію, що робить машину більш легкою; технологія ультразвукового зварювання забезпечує комфортну носку; комп'ютер відображає інформацію про загальну кількість виробів, час і т.д; низький рівень шуму.


Зацікавив верстат для виготовлення медичних масок ? Тоді замовляйте його просто зараз. Заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті.

Бережіть себе та своїх рідних!