Шведські стінки  одні з найпопулярніших і поширених спортивних комплексів, які оптимально підходять як для дітей, так і для дорослих. Найбільш поширеними є такі пристосування:

  • мотузкові драбинки, які особливо подобаються дітям, адже несуть в собі не тільки спортивну, а й розважальну функцію, допомагають розвивати гнучкість і стійкість;
  • гріпси (класичні рукоятки, що закріплюються на турнік), які допомагають розвивати м'язи рук, зокрема, зміцнювати кисті;
  • кільця гімнастичні та турніки для стандартних гімнастичних вправ і підтягування для розвитку м’язів рук і плечового пояса.

Купити шведську стінку з турніком, канатом та гімнастичними кільцями можна в інтернет-магазині "Спада" за доступною ціною, а за вашим бажанням ми також додамо драбинку.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, чи залишіть повідомлення на сайті, і ми передзвонимо вам найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі покупки, умови доставки та оплати. Дякуємо, що вибираєте "Спада"!