Блістерна упаковка набула широкої популярності в ряду різноманітних пакувальних матеріалів завдяки своїй невисокій вартості і хорошій якості. Сьогодні цією упаковкою користуються близько 30 відсотків виробників кондитерської, косметичної, сувенірної та іншої продукції. Блістерна упаковка є достатньо жорсткісткою, естетичною, прозорою і надійно захищає товар від забруднення і пошкоджень. Саме завдяки цьому, блістер виробництво в Україні  набуло стрімкого розвитку.

Чимало підприємств нині займаються виготовленням обладнання для блістерної упаковки. Серед таких підприємств - "Термопак Інжиніринг". Одним з основних наших напрямків є розробка і виготовлення упаковки за допомогою блістерних машин: блістерупаковки, корекси, підкладки, лотки, салатниці, тортівниці та інші види одноразової упаковки. Процес виробництва блістерів складається з трьох частин: виготовлення матриці, підготовка термопластичного матеріалу і власне формування.Наші моделі термоформувального обладнання дозволяють виробляти будь-яку упаковку, яку можна отримати методом формування всіх типів жорстких полімерних плівок. Обладнання для вирорбництва блістерів повністю автоматизоване, тому здійснює всі операції самостійно. Обладнання нашого виробницва високої якості, що відрізняється високою продуктивністю та надійністю при оптимальній ціні.

Щоб купити обладнення для виготовлення блістерів заповніть онлайн-форму або телефонуйте за контактним номером. Надаємо гарантію на обладнання 1 рік з дня поставки. Здійснюємо свою діяльність в Україні, Росії, Білорусі, Литві, Казахстані, Іспанії, Португалії та ін.