Компанія "Новосад" оновила асортимент - висячі горщики для квітів оптом та вроздріб вже у продажі. Ми присвятили себе тому, щоб допомагати вам створювати квітучий сад. Ми займаємся реалізацією горщиків, агроволокна, плівки для теплиць, які допомагають вашому саду і городу зберігати красу і бути доглянутими. 

Адже ми знаємо, що уявити свій улюблений сад без квітів складно, так як саме вони є стильним доповненням і невід'ємною частиною ландшафтного дизайну. Кожна людина яка любить квіти та вирощує їх у себе вдома, приділяє увагу на вибір горщика. Адже, саме горщик стане окрасою будь-яких квітів. Горщику бувають різних видів: звичайні круглі або квадратні, підвісні горщики для квітів. Особливо ефектно квіти виглядатимуть саме у красивих підвісних горщиках.   
Висячі горщикии нащої компанії чудово впишуться у дизайн вашого балкону, будинку чи навіть літньої тераси. Квіти у підвісних горщиках мають неймовірний вигляд та створюють затишок. Найчастіше підвісні горщики використовують для в’юнких рослин, зокрема петунії, настурції та ін. Наші горщики виготовлені з якісного пластику, який є стійким до морозів, сонячного проміння та механічного пошкодження, та служитиме вам довгі роки, за умови належного використання.

 Замовляйте горщики у нас просто зараз! Зателефонуйте по контактному номеру, вказанаму на сайті або надішліть повідомлення на електронну пошту. Здійснюємо доставку протягом 2-х днів по всій Україні.